Vážení rodiče,

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že v návaznosti na jednání vlády ČR dne 29.dubna 2021 došlo k vydání :

Novelizovaného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu ve školách a školských zařízeních, s účinností od 3.5.2021.

Tímto mimořádným opatřením se oproti současnosti mění následující :

V mateřských školách od 3.5.2021 se umožňuje osobní přítomnost všech dětí v MŠ v kraji Středočeském, Pardubickém, Libereckém a Praze.

V těchto krajích probíhá provoz MŠ standartním způsobem (bez omezení počtu dětí ve skupině či třídě, bez testování dětí a pro všechny děti navštěvující tyto MŠ). Stejně už od 26.dubna 2021 platí v Karlovarském, Královéhradeckém a Plzeňském kraji.

To znamená, že od pondělí 3.5.2021 můžou všechny děti přijít do naší mateřské školy  bez jakéhokoliv omezení.

Přeji všem krásný víkend a v pondělí se na vás budeme těšit .

Yvona Tvrzová