Ve středu 22.4. 2015 se konají třídní schůzky rodičů.

V učebně 4. a 5. ročníku budete moci od 16 hodin podiskutovat s panem ředitelem
1. základní školy v Rakovníku Mgr. Karlem Folbrem o naší spádové škole a přechodu našich žáků do 6. ročníku.

16. 4. 2015

Školička pro předškoláky

Pro budoucí prvňáčky pořádáme v odpoledních hodinách zábavná setkání zaměřená na rozvoj dovedností potřebných pro úspěšné zvládnutí 1. ročníku.

Jedná se především o rozvoj řeči, slovní zásoby, smyslového vnímání, prostorové orientace a jemné motoriky.

Termíny a více informací   ZDE

10. 2. 2015

Zápis do 1.r.

V pátek 16.1. 2015 od 14 hodin proběhne zápis dětí do 1. ročníku  pro šk.r. 2015/2016
v budově základní školy. K zápisu je potřeba i rodný list dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce.

Náhradní termín zápisu je 10.2.2015

Výsledek správního řízení o přijetí najdete v rubrice Zápis do 1.r.

4. 1. 2015

Pozvánka na besídku

Srdečně Vás zveme na vánoční besídku, která se uskuteční dne 18.12.2014 v 16 hodin
v naší tělocvičně. Žáci jednotlivých tříd na ní vystoupí se svým programem, zároveň budou odměněni za práci na letošním projektu Po cestách a hradech doby Karla IV. Na závěr se necháme překvapit vánoční nadílkou a žáci připraví drobné občerstvení.

11. 12. 2014

Poděkování SRPdŠ

Děkujeme maminkám i dalším členkám SRPdŠ za napečení dobrot na vánoční jarmark. Bylo příjemné, že všichni, kteří se přišli podívat na naše vystoupení při rozsvěcení vánočního stromu, mohli zakousnout oblíbené cukroví a zároveň se zahřát voňavým nápojem. Díky vaší obětavosti budeme moci naše žáky podarovat při vánoční besídce a odměňovat je za účast v nejrůznějších soutěžích. Dík patří též vám všem, kteří jste si v naší nabidce dekorací a občerstvení vybrali a zakoupili je.

9. 12. 2014

Poděkování Svazu žen

Děkujeme členkám Českého svazu žen v Kněževsi za mikulášskou nadílku, kterou darovaly našim dětem do mateřské i základní školy. Pátek 5.12. byl pro ně velkým dnem se spoustou zážitků a dobrot.

5. 12. 2014

Vánoční jarmark

V neděli 7.12. 2014 od 17 hodin pořádáme před naší školou VÁNOČNÍ JARMARK. Společně s rozsvěcením vánočního  stromu v obci budete mít možnost zakoupit si za symbolické ceny výrobky našich žáků, ochutnat dobroty od maminek ze SRPdŠ, zahřát se teplým nápojem :-)  .

Přijďte a zpříjemněte si druhou adventní neděli tímto večerním setkáním.

1. 12. 2014

Volby do školské rady

V úterý 25.11.2014 se konají třídní schůzky a zároveň v tento den proběhnou volby zástupců do školské rady.

Seznam kandidátů zde

Oznámení - viz záložka Školská rada

VÝSLEDKY VOLEB ZDE

17. 11. 2014

Plavecký výcvik

V pondělí 3.11.2014 pojede 2. a 3. ročník na 1. lekci plavání (8.20 - 10 .15h).

S sebou: plavky, mýdlo, ručník, popř. koupací čepici.

31. 10. 2014

Zájmové kroužky

Od 1. října začala činnost zájmových kroužků na naší škole. Žáci se mohli podle zájmu přihlásit do zdravotnického, sportovního, florbalu, nově do kroužku přírodovědného a šachového. Žáci tak rozvíjejí své vlohy a nadání, rozšiřují si okruh vědomostí v oblasti, která je baví, učí se žít v kolektivu.

Díky ochotě vedoucích z řad zaměstnanců, rodičů i přátel školy tak děti mají příležitost účelně trávit svůj volný čas. Děkujeme p. Žemličkové M., p. Šimkové I., p. Tesařové J., p.Gregorkové-Vicjanové V., p. Hinzovi F. a p. Kantoříkovi P. , že se našim dětem věnují.

Činnost kroužků můžete sledovat ve Fotogalerii.

15. 10. 2014