Poděkování rodičům

Děkujeme všem rodičům a pomocníkům, kteří nám věnovali čas v chladném sobotním  odpoledni a pomohli rozebrat a sbalit cirkusový stan. Sportovní týden sice skončil, ale na dětské výkony jen tak nezapomeneme...

25. 4. 2016

Týden plný pohybu s Cirkusem Happy Kids

V pátek 15.04.2016 jsme si společnými silami s Cirkusem Happy Kids a za vydatné pomoci rodičů a dalších obětavých lidí postavili šapitó. Příští projektový "Týden plný pohybu" využijeme k nacvičování různých sportovních a cirkusových dovedností. Ty Vám pak rádi předvedeme na našich vystoupeních. Budou se konat v pátek 22.04. od 17 hodin a v sobotu 23.04. od 10 hodin.
Pro školy a školky hrajeme v pátek od 9.30h.

Tuto sportovní akci společně pořádáme se ZŠ a MŠ Olešná, Chrášťany a Kolešovice.

VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI !!!

15. 4. 2016

Medaile z vybíjené

Na okresní soutěži Preventan Cup - ve vybíjené jsme byli velice úspěšní. Reprezentační družstvo naší školy vybojovalo bronzovou medaili. Za to jim patří velký dík. Blahopřejeme a jsme rádi, že děti sport baví. (dále rubrika Přečtěte si o nás)

3. 3. 2016

Veselé zoubky

I v letošním roce jsme se s prvňáčky zapojili do projektu Veselé zoubky.

Děti se dozvěděly o prevenci zubního kazu, jak o zuby pečovat a také z jakých částí se zub skládá. Téma je jim blízké, protože každý prvňáček momentálně zažívá trable s kývajícími se zoubky.

Velkou radost dětem udělala dárková taštička s dentálními potřebami od firmy dm drogerie.

Více ZDE.

3. 3. 2016

Zápis do 1.r.- výsledek řízení

Dne 22.1.2016 se uskutečnil zápis dětí do 1.r. šk.r. 2016/2017.
Pro nemoc se nemohly všechny děti zúčastnit, proto další termín zápisu je stanoven na úterý 9.2.2016 od 13 h.

Přijatí16_17

25. 1. 2016

Předškoláci v 1. tř.

V pondělí 11. ledna 2016  zavítali do 1. třídy děti z naší mateřské školy společně s paní učitelkou. Prvňáčci jim předvedli, co všechno už se za čtyři měsíce ve škole naučili. Zároveň společně usedli do lavic a plnili další zábavné úkoly. Ve Fotogalerii můžete nahlédnout, jak se jim ve škole líbilo.

12. 1. 2016

Zápis do 1.r.

zápis

9. 1. 2016

Soutěž Vánoční kapr

Ve středu 9.12. naši školu reprezentovali žáci 5.r. na okresní soutěži Vánoční kapr. V této přírodovědné soutěži úspěšně bojovali všichni tři - Honza Pisár, Zuzana Šimková a Veronika Vicjanová. Honza obsadil 4. místo ve své kategorii jen s malým bodovým rozdílem za třetí příčkou. Všem třem blahopřejeme !!!!

14. 12. 2015

Poděkování

Děkujeme všem rodičům, kteří si i v dnešní uspěchané době našli čas pro upečení dobrot, vyrobení dárků, přivážení dětí na všechna naše vystoupení. Vaší spolupráce si moc vážíme.

Děkujeme i všem zúčastněným, kteří si na setkání u vánočního stromu koupili od dětí vánoční výrobek a  ochutnali připravené občerstvení.

Přejeme vám všem, abyste adventní čas prožili v klidu a ve zdraví.

29. 11. 2015

Jarmark u vánočního stromu

V neděli 29.11. se všichni sejdeme v 16.45 h u školy při rozsvěcení obecního vánočního stromu. Žáci předvedou své kulturní vystoupení a zároveň i výrobky, které vytvořili na jarmark. Setkání nám zpříjemní i maminky a tatínkové napečeným cukrovím a nápojem na zahřátí.

plakát

23. 11. 2015