Rakovnický sprint

Ve středu 29.9.2010 si naši žáci poměřili síly s ostatními sprintéry Rakovnicka. Byli to : Vojta Skála, Jakub Kučera a Pepa Vlk. Snažili se ze všech sil. Děkujeme jim za reprezentaci naší školy.

Vytrvalce čeká závod 13.10. opět v Rakovníku u sokolovny.

7. 10. 2010

Kněževeský zpravodaj

V Kněževeském zpravodaji ze dne 5.10.2010 si můžete přečíst o posledních událostech v naší škole ZDE.

6. 10. 2010

Kurz první pomoci

V úterý 7.9.2010 jsme si hned ráno vyzkoušeli, jak urychleně opustíme budovu školy v případě nebezpečí. Paní učitelka Fraňková nás venku na seřadišti pochválila, že se nám to povedlo rychle a bez velkého hluku a strkání. Ten den mezi nás také zavítali členové a členky Českého červeného kříže z Rakovníka. Ukázali nám, jak ošetřit poranění i co udělat pro záchranu lidského života. Každý si to mohl vyzkoušet.

viz fotogalerie

7. 9. 2010

Stravné v ŠJ

Stravné na září budou rodiče platit v základní i v mateřské škole již v září dle rozpisu na informačních letácích  od vedoucí ŠJ. Všichni žáci obdrželi rozpis plateb první den ve škole. Stejně tak se bude vybírat poplatek za ŠD k 1. v měsíci.

1. 9. 2010

Zahájení nového šk.r.

1.9.2010 jsme se všichni sešli v učebně v 1. patře, abychom slavnostně zahájili nový školní rok. Přivítali jsme naše nové prvňáčky i nové zaměstnance.

Jsou to:

Nikola Bolechová, Kateřina Drazdíková, Jan Dudáš, Adéla Kučerová, Miroslav Majer, Štěpán Matějka, Dominik Mišovec, Aneta Plačková, Miran Sklenička, Jan Veselý.

Prvňáčkům přejeme ve škole hodně radostných okamžiků.

Budeme rádi, když i nové paní učitelce Ireně Šimkové a panu školníkovi Milanu Kučerovi se v naší škole zalíbí.

1. 9. 2010