Běžecké závody

Již se stalo tradicí, že naši žáci poměřují dovednosti se svými vrstevníky z ostatních škol okresu. Ani letos jsme nezůstali pozadu. Pepa Vlk (4.r.) přivezl z Rakovnického sprintu bronzovou medaili. Blahopřejeme!

30. 9. 2011

Šťastné stáří

Naši žáci se účastní  výtvarné soutěže na téma Stáří očima dětí. Na webových stránkách:www.stastne-stari.cz  najeďte vlevo dole na ikonu GALERIE VÝTVARNÝCH PRACÍ - Kategorie 6-10 let. Zde se Vám zobrazí výkresy dětí. Za naši školu obrázek namalovali: Alexandra Bolechová, Nikola Bolechová, Barbora Plačková, Natálie Vondrušková, Daniela Šímová, Michal Sladký a Adéla Tvarůžková. Pokud se Vám jejich výkresy líbí, můžete pro někoho z nich hlasovat. Z každého počítače lze hlasovat pouze jednou. DĚKUJEME ZA VAŠE HLASY:)

21. 9. 2011

Vesele do školy...

.....a navíc po novém chodníku. Těšíme se na setkání s vámi všechny v ZŠ i v MŠ ve čtvrtek 1. září !!!

30. 8. 2011

Atletické závody

Ve středu 18.5. si Vojta Skála (5.r.) doběhl do cíle pro zlatou medaili.Byl první v běhu na  50 m v okresní atletické soutěži. Dalším úspěšným sportovcem byl Robin Dundr (2.r.). Umístil se na 2. místě v hodu míčkem. I ostatní žáci, kteří reprezentovali naši školu se snažili ze všech sil. Blahopřejeme a věříme,že budeme úspěšní i v červnu na soutěži družstev.

20. 5. 2011

Mladý zdravotník

Ve středu 11.5. vyrazilo soutěžní družstvo kroužku Mladý zdravotník do Rakovníka na okresní závody. Pod vedením p. Žemličkové a Nachtigalové se pečlivě připravovali, aby své dovednosti uplatnili při ošetřování zraněných. Své znalosti, získané na kroužku, využili i na stanovištích o historii Českého červeného kříže a dopravní výchově. Blahopřejeme.

11. 5. 2011

Čarodějnický den

29. duben byl ve znamení proměny žáků v čaroděje a čarodějnice. Kouzelnické bytosti se předvedly ve svých kostýmech a za to byly obdarovány od Nejvyšší Čarodějnice, která každoročně přilétá do naší školy za časných ranních hodin.

Jak jim to slušelo - posuďte sami ve fotogalerii.

30. 4. 2011

5 Angels

8 žáků 2. - 5. ročníku získalo volnou vstupenku od hudební skupiny 5 Angels na jejich koncert, který se koná 17.4.2011 v KC Rakovník. Kritériem pro získání vstupenky se v naší škole stalo dodržování 5N.Tj. NEUBLIŽUJE,NENABOURÁVÁ VZTAHY VE TŘÍDĚ,NEPOMLOUVÁ, NENADÁVÁ, NEPONIŽUJE. Koncert mohou navštívit Sandra Valentová, Zuzka Zouplnová, Vašek Vintr, Marek Mai, Lucka Nachtigalová, Míša Vicjan, Bára Plačková,Zdeněk Růžička.

5N dodržují i někteří jedinci v nejnižších ročnících, ale bohužel vstupenek bylo opravdu jen 8.

13. 4. 2011

OVOV

OVOV = odznak všestrannosti olympijských vítězů
OVOV je atraktivní pohybový program pro žáky od 5.ročníku základní školy.
Celé první pololetí školního roku 2010/2011 sbírali žáci 5.ročníku body v deseti sportovních disciplínách – sprint 60 m, skok daleký, hod medicinbalem, shyby na lavičce 2 minuty, švihadlo 2 minuty, trojskok z místa, kliky 2 minuty, lehy-sedy
2 minuty, hod míčkem, běh na 1000 m. Výsledky si zapisovali do svých sešitů a na základě počtu dosažených bodů získali odznaky. A zde jsou výsledky:
Bronz – Sandra Valentová, Lukáš Engelthaler
Stříbro – Adéla Tvarůžková
Zlato – Erika Ščuková

1. 2. 2011

Zápis do 1.r. ZŠ

V pátek 28.1.2011 proběhl ve škole zápis prvňáčků pro příští školní rok. Bylo zapsáno 7 dětí. Jsou to : Feher Patrik, Jánský Petr, Jíša Petr, Pisár Jan, Vicjanová Veronika, Vondruška Lukáš a Žižka Josef. Všichni úspěšně zvládli úkoly připravené pro předškoláky. Jednotlivá stanoviště byla motivována knihou Honzíkova cesta , která patří mezi nejznámější dětské publikace všech generací. Žáci školy předvedli své výrobky  i ukázali, co se učí v zájmových kroužcích.

Páteční odpoledne se nám obzvlášť vydařilo.

30. 1. 2011

Rakovnický vytrvalec

13.10.2010 obhajovali naši školu ve vytrvalostním běhu Jakub Kučera (4.r.) a Lukáš Engelthaler (5.r.). Děkujeme oběma, že běželi ze všech sil. Kuba si doběhl pro pěkné 5. místo. BLAHOPŘEJEME!!

15. 10. 2010