Vánoční jarmark v ZŠ

V sobotu 1.12.2018 od 16 hodin se koná na zahradě školy vánoční jarmark žákovských výrobků  a rozsvícení vánočního stromu s kulturním vystoupením našich dětí.

Tradičně se bude podávat sladké a voňavé občerstvení od našich rodičů a přátel. ZVEME VŠECHNY NA PŘÍJEMNÝ PODVEČER.

18. 11. 2018

Zahájení školního roku v ZŠ

V pondělí 3.9.2018 zahájíme slavnostně nový školní rok 2018/2019 v 7.45 h v učebně v 1. patře základní školy.

Poté budou první školní den žáci ve třídách se svými pedagogy do 9 h.

27. 8. 2018

Mladí cyklisté

Čtveřice cyklistů ze 4. a 5. ročníku se umístila na okresní dopravní soutěži v Rakovníku na pěkném 3. místě. Blahopřejeme a přejeme jim, aby své znalosti a dovednosti v jízdě na kole zúročili i v silničním provozu.

4. 6. 2018

Zápis do 1. ročníku

Zápis do 1.r.

12. 3. 2018

SRPdŠ

POZVÁNKA NA ČLENSKOU SCHŮZI SPOLKU

Spolek SRPdŠ při Základní škole Kněževes, o.s. zve své členy na Členskou schůzi.

Dne:                20. 12. 2017

Čas:                 15:30 hod

Místo:             v přízemí ZŠ Kněževes

Program:

• Zahájení
  • Slovo svolavatele a volba předsedajícího
  • Schválení návrhu nového názvu spolku
  • Schválení návrhu nových stanov
  • Volba orgánů spolku
  • Schválení usnesení, závěr

Vendula Doležalová
předsedkyně spolku

18. 12. 2017

Soutěž Vánoční kapr

Blahopřejeme našim žákům, kteří ukázali, co umí v přírodovědné soutěži Vánoční kapr. Se svými znalostmi obsadil Jirka Kutílek, 4.r. krásné 2. místo v kategorii žáků 4. a 5.ročníků.
Tomáš Liprt a Radek Pazderník, 5.r. se rovněž umístili na předních místech mezi soupeři škol okresu. Děkujeme jim za reprezentaci a přejeme jim úspěchy i v dalších letech.

13. 12. 2017

Poděkování

Děkujeme našim rodičům a všem přátelům školy, kteří přispěli svými výrobky na uskutečnění vánočního jarmarku.
Děkujeme i všem Vám, kteří jste si z jarmarku odnesli vánoční dekorace a dobroty. Výtěžek z jejich prodeje bude použit na venkovní hrací prvek do školní zahrady.

4. 12. 2017

Vánoční jarmark s vystoupením

Vánoční jarmark

22. 11. 2017

Volby do školské rady

volby do školské rady

20. 11. 2017

Ovoce, zelenina a mléko do škol

I v letošním školním roce jsme zapojeni do projektu Ovoce a zelenina do škol a nově Mléko do škol. Žáci tak letos dostanou 4 dodávky ovoce a zeleniny a  4 kusy mléčných výrobků za měsíc. V září a říjnu to bude neochucené mléko. Vše je zdarma.

6. 9. 2017