Vážení rodiče,

s ohledem na současnou situaci Vám zasílám zadání práce pro Vaše děti.

Nechávám na vašem uvážení, jaká a kolik cvičení děti vypracují (pokud budou látku zvládat).

Dále Vám přeposílám tuto informaci z nakladatelství Nová škola, pokud se zaregistrujete, získáte přístup ke spoustě pěkných procvičovacích cvičení z ČJ, MA i PRV, která poznáte podle toho, že mají u čísla cvičení značku IC.

Děti už práci s těmito učebnicemi znají z loňska. Očíslování stran je totožné s číslem strany v učebnici.

Žáci mohou zdarma využívat přístup ke všem interaktivním učebnicím MIUč+(Tyto učebnice používáme ve škole), stačí, když se zaregistrujete jako studenti na www.ucebnice-online.cz.

Kteroukoli MIUč+ pak mohou zdarma používat 30 dní, pokud by uzavření škol trvalo déle, licence zdarma bude prodloužena do 30. 6. 2020.

Pro výuku matematiky jsou navíc k dispozici výuková videa na www.matyskova-matematika.cz obsahující výklad ke každému cvičení každé stránky učebnic – žáci tak mohou pracovat podle něj.

Včelka pro všechny na 6 týdnů zdarma!
Všem rodičům nyní plošně nabízíme použití aplikace Včelka a to na 6 týdnů zcela zdarma.

Instrukce, jak použít promo kód UCIMESEDOMA:

1. Zadejte na počítači internetovou adresu www.vcelka.cz
2. Vpravo nahoře klikněte na červené tlačítko Vstup do aplikace
3. Zadejte postupně Váš email, heslo a další údaje potřebné pro registraci
4. Po dokončení registrace klikněte na tlačítko Přidejte prvního čtenáře
5. Postupujte dle instrukcí dokud neuvidíte seznam cvičení nově vytvořeného čtenáře
6. Klikněte na zelené tlačítko Použít promo kód
7. Vepište promo kód UCIMESEDOMA a klikněte na tlačítko Použít
8. Nyní můžete Včelku zdarma využívat po dobu 6 týdnů!

* V případě, že již registraci ve Včelce máte, první čtyři kroky přeskočte a začněte krokem 5.

Online cvičení naučené látky také najdete na adrese: https://skolakov.eu/

ÚKOLY

ČESKÝ JAZYK   Psaní souhlásek uvnitř a na konci slov

Učebnice str. 71 – 80  - zde najdete informace k probírané látce a můžete ji ústně procvičovat.

Pracovní sešit str. 6 – 13 – písemně

PÍSANKA   str. 8, 9, 10

ČTENÍ – libovolnou knihu, o které i potom povypráví

MATEMATIKA – str. 43 – 50

PRVOUKA – str. 54 , 55

Toto je práce asi tak na týden.

Za Váš zájem, ochotu a trpělivost Vám velice děkuji. Kdyby se objevil nějaký problém, můžete mi zavolat na tel. 734 605 289 nebo napsat e-mail.

S pozdravem Věra Švelchová

Až budou děti unavené mohou si zazpívat.

Písnička  - Jaro      https://www.youtube.com/watch?v=Lq8YG0Lx6Rc