Vážení rodiče,

s ohledem na současnou situaci Vám zasílám zadání práce pro Vaše děti.

Nechávám na Vašem uvážení, jaká a kolik cvičení děti vypracují (pokud budou látku zvládat).

Dále Vám přeposílám tuto informaci z nakladatelství Nová škola. Pokud se zaregistrujete, získáte přístup ke spoustě pěkných procvičovacích cvičení z ČJ, MA i PRV, která poznáte podle toho, že mají u čísla cvičení značku IC. Očíslování stran je totožné s číslem strany v učebnici.

Žáci mohou zdarma využívat přístup ke všem interaktivním učebnicím MIUč+(Tyto učebnice používáme ve škole), stačí, když se zaregistrujete jako studenti na www.ucebnice-online.cz.

Kteroukoli MIUč+ pak mohou zdarma používat 30 dní, pokud by uzavření škol trvalo déle, licence zdarma prodloužíme do 30. 6. 2020.

Pro výuku matematiky jsou navíc k dispozici výuková videa na www.matyskova-matematika.cz obsahující výklad ke každému cvičení každé stránky učebnic – žáci tak mohou pracovat podle něj.

Dále přeposílám kontakt na další výukovou aplikaci Včelka, jedná se o nácvik čtení, ve které je spousta zábavných cvičení.

Včelka pro všechny na 6 týdnů zdarma!
Všem rodičům nyní plošně nabízíme použití aplikace Včelka a to na 6 týdnů zcela zdarma.

Jak mohou vaši žáčci Včelku získat?
Unikátní promo kód UCIMESEDOMA, společně s krátkým návodem, jak se do Včelky registrovat / přidat licenci zdarma.

Instrukce, jak použít promo kód UCIMESEDOMA:

1. Zadejte na počítači internetovou adresu www.vcelka.cz
2. Vpravo nahoře klikněte na červené tlačítko Vstup do aplikace
3. Zadejte postupně Váš email, heslo a další údaje potřebné pro registraci
4. Po dokončení registrace klikněte na tlačítko Přidejte prvního čtenáře
5. Postupujte dle instrukcí dokud neuvidíte seznam cvičení nově vytvořeného čtenáře
6. Klikněte na zelené tlačítko Použít promo kód
7. Vepište promo kód UCIMESEDOMA a klikněte na tlačítko Použít
8. Nyní můžete Včelku zdarma využívat po dobu 6 týdnů!

* V případě, že již registraci ve Včelce máte, první čtyři kroky přeskočte a začněte krokem 5.

Další online procvičování naučené látky také najdete na adrese: https://skolakov.eu/

ÚKOLY

SLABIKÁŘ-        PÍSMENO C, c  str. 48 – 53

Číst vše, větší pozornost věnujte domečkům a barevným procvičovacím sloupečkům. Dávejte dětem otázky k přečtenému textu (Kdo má tmavé vlasy? Kdo jí plete copy? str. 48 vedle brýlí)

• Plňte úkoly, které jsou napsané ve spodní barevné liště stránky

PÍSANKA  str. 1 - 10

MATEMATIKA str. 47 – 52

PRVOUKA – str. 47, 48, 49

Toto je práce asi tak na týden.

Od příštího týdne budou úkoly také zveřejňovány na webových stránkách školy.

Za Váš zájem, ochotu a trpělivost Vám velice děkuji.

Kdyby se objevil nějaký problém, můžete mi zavolat na tel. 734 605 289 nebo napsat e-mail.

S pozdravem Věra Švelchová

Až budou děti unaveny, mohou si zazpívat.

Písnička  - poslouchejte a zpívejte si Jaro  https://www.youtube.com/watch?v=Lq8YG0Lx6Rc