Vážení rodiče, milé děti,

jak už všichni jistě víte, na základě vládního rozhodnutí je zakázána osobní přítomnost dětí a žáků v mateřské a základní škole od 1.března 2021 do odvolání. To znamená, že i v naší mateřské škole bude od 1.března 2021 provoz přerušen.

Dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné a žákům základní školy bude poskytováno vzdělávání distančním způsobem. Pro děti z mateřské školy to znamená, že dětem ze třídy Broučků budeme posílat úkoly, náměty pro procvičování a opakování, básničky a inspirace na vyrábění prostřednictvím e-mailů, které jste nám napsali. Zároveň vám budeme posílat i odkazy, na kterých budou další inspirace na zabavení vašich dětí. Věříme, že tato situace nebude trvat dlouho a my se zase setkáme v normálním režimu v naší mateřské škole.

Ošetřovné : rodiče najdou informace o ošetřovném na : http://www.cssz.web/czaktualni-informace-k-osetrovnemu.                                    Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Přeji vám všem hodně zdraví

Yvona Tvrzová vedoucí učitelka MŠ